Інформація про WEB SEO TIKO

Про компанію

SEO TIKO це маркетингова СЕО агенція та Веб студія по розробці веб-ресурсів, яка спеціалізується на просуванні проєктів з надавання послуг.

Історія та становлення компанії

Студія WEB-SEO-TIKO це дочірній проєкт компанії "Golden Light". Історія компанії починається у далекому 2010 році коли засновники починали працювати в Шоу Бізнесі та надавали різноформатні послуги. Для розвитку бізнесу створювали свої перші сайти власноруч. У 2014 році створюється дружнє об'єднання яке згодом отримує назву "Golden Light Project". Проєкт займався світлодіодними роботами та іншими аналоговими led show, зібрав великий штат працівників та гастролював на постійній основі по всій Україні та за кордон.  У 2018 всі напрацювання команди дозволяють створити власну Івент компанію під назвою "Golden Light" яка існує по сьогодні та являється лідером з продажу івент послуг в Україні. У 2019 році, коли почалась епідемія коронавірусу, і після повномасштабного вторгнення росії в Україну, індустрія шоу-бізнесу неймовірно просіла, тому команда почала розвивати інші сфери бізнесу у мережі інтернет. За цей час команда суттєво прокачала свої уміння в розробці сайтів, їх оптимізації, наповненню та СЕО просуванню і головне, збільшила свій штат працівників. Саме ці фактори вплинули на рішення керівництво компанії створити маркетингове агентство та веб студію розробки, щоб розширити бізнес і почати надавати послуги не лише всередині потреб компанії, а вийти на зовнішній ринок.

Компанія має понад 10 років досвіду в просуванні різноформатних послуг, тому якщо у вас невеликий регіональний бізнес, магазин чи інші продукти у нас є свої креативні методи рішення для просування які відрізняються від загально прийнятих та по своєму унікальні. Суть полягає в тому, що у кожному правилі  є виключення і в методах просуванні пошукових систем також. Саме цими виключеннями ми користуємось і легшими ресурсами отримуємо більший результат. Тому якщо ви теж, хочете увірвати свій солодкий кусок у світі бізнес-конкуренції то заповняйте форму зворотного зв'язку або телефонуйте менеджеру та отримайте консультацію та пропозицію для вашого бізнесу чи стартапу.

CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони

Зв'язок з керівництвом компанії
Не сподобався сервіс, робота менеджера, виконання робіт, якість продукції, маєте побажання чи запитання до компанії? Напишіть нам і ми розглянемо ваше звернення.