Портфоліо та кейси компанії

Наші роботи

Пропонуємо переглянути портфоліо веб студії SEO TIKO.

Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, чи потреба у створенні індивідуальної СЕО стратегії для просування вашого сайту, розробка чи оптимізації вебресурсу, а також реклама для бізнесу та сайтів - звертайтесь за нашими контактами.

СТВОРЕННЯ сайтів на Бітрікс

Сайти створенні на конструкторі Бітрікс, дуже зручні для видів бізнесу які надають послуги або продають обмежену кількість товару. Особливості такого сайту в його неймовірній простоті. Замовник зможе розібратися у базових принципах створення та редагування блоків за 30 хв і створювати сайти та лендінги на рівні потужної веб-студії яка пише все кодом. Великий плюс це CRM управління, інтеграція з соц.мережами та управління бізнесу. Мінус це обмежені можливості конструктора в глобальному плані та щомісячна оплата. Тому таке рішення ідеальне для бізнесу пов'язаного з послугами.

Розробка сайтів на Laravel

Сайти розроблені за допомогою Laravel - PHP Framework. Такі сайти розробляються з нуля під кожного клієнта. Особливість даного методу, що сайт пишеться відкритим кодом і без навичок у веб-розробці, клієнту буде складно зробити зміни у дизайні, фреймах чи іншій конструкції сайту яка не прописана в адмін панелі. Проте даний спосіб передбачає роботу з базами даними SQL, гнучку розробку під клієнта. Іншими словами ми не обмежуємось можливостями системи, а лише вашою фантазією. Рішення підходить для найскладніших проєктів типу каталогів, інтернет-магазинів, маркетплейсів та порталів. Розробка на LARAVEL на порядок дорожча за ціною та довша по часу.

Створення сайтів WordPress

Новинний інформаційний портал та блог "ukr-day.com"
CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони

Зв'язок з керівництвом компанії
Не сподобався сервіс, робота менеджера, виконання робіт, якість продукції, маєте побажання чи запитання до компанії? Напишіть нам і ми розглянемо ваше звернення.