Аналіз, прискорення та юзабіліті

Оптимізація сайтів

Ваш сайт довго завантажується? На ньому постійно з'являються спливаючі вікна? На сайті не відображається частина контенту, зображення чи відео? Це значить, що ваш веб-ресурс терміново потребує комплексного аналізу від спеціалістів та невідкладної оптимізації! Ми допоможемо прискорити роботу вашого сайту, зробити його "легким" і зрозумілим як для користувачів, так і для пошукової системи. Якісне надання послуг аналізу та оптимізації сайту, найкраща цінова пропозиція та повний супровід особистого менеджера гарантовані!

Замовити послуги оптимізації та аналізу сайту можна в Києві та Київській області за телефоном +38-095-433-222-1 (Viber/Telegram).

Чому важлива оптимізація сайту?

Послуги оптимізації веб-сайту

Коли у вас є власний веб-сайт, перед вами та вашою командою постає багато важливих завдань, починаючи від створення дизайну та наповнення сайту контентом до ефективного його просування в пошукових системах (ПС). Проте часто так буває, що ви ніби й зробили все вірно, і вкладаєте доволі багато коштів на рекламу, а сайт все одно має недоліки, та ще й вагомі. І мова зараз не про те, як ПС розпізнає ваш веб-сайт, а про те, наскільки зручним і зрозумілим він є для ваших відвідувачів. Погодьтесь, що коли сайт довго завантажується чи має ряд проблем із відображенням контенту, користувач швидко його покине і піде на наступний. Тому, щоб не втрати потенційних клієнтів, варто приділяти увагу не тільки сео-налаштуванням (на що зазвичай виділяється більше коштів і що ставиться здебільшого в пріорітет), але й оптимізації сайту також.

Замовити послуги аналізу та оптимізації сайту в м.Київ означає вирішити ряд технічних проблем роботи свого веб-ресурсу, зокрема:

Прискорити швидкість завантаження сайту

Покращення швидкості завантаження сторінок сайту є ключовим для задоволення користувачів. Сюди відноситься:

Створити зручну і правильну навігацію на сайті

Навігація по сайту має бути легкою і інтуїтивно зрозумілою. Меню та посилання мають бути чіткими та логічними.

Зробити сайт легким, зрозумілим і ефективним

Сайт та його контент повинен бути легко зрозумілим для вашої цільової аудиторії. Інакше - він не затримає відвідувача.

Найпопулярніше з категорії

Прискорення роботи сайту

ПОКРАЩИТИ ШВИДКІСТЬ ЗАВАНТАЖЕННЯ СТОРІНОК САЙТУ

Покращення показників швидкості завантаження та роботи сайту - це один із найголовніших аспектів роботи сайту в цілому. Особливо якщо ми говоримо про сайт, який зручний для користувача. Проте варто наголосити й на тому, що дане налаштування має вплив на видачу сайту в пошуковій системі також, тому послуги оптимізації сайту замовити варто в будь-якому випадку, а не лише для забезпечення комфорту й зручності для його аудиторії. ПС так само любить точність і простоту. Тому чим зручнішим буде ваш сайт, чим швидше він працюватиме, чим меншу "вагу" матиме, тим більше його буде сприймати будь-яка пошукова система.

Послуга прискорення роботи веб-сайту в Києві включає наступні моменти: оптимізація зображень, кешування, мінімізація та об'єднання файлів CSS та JavaScript, асинхронне завантаження ресурсів, оптимізація запитів до бази даних, хостинг і серверна оптимізація, використання CDN, мінімізація HTTP-запитів, приховування зайвого контенту тощо.

Загалом, оптимізація швидкості сайту - це постійний процес, а значить над ним працювати слід дійсно увесь час! Сьогодні ви можете мати гарні показники, а завтра хтось із конкурентів легко може випередити вас. Тому варто регулярно тестувати швидкість роботи свого сайту та вживати відповідні заходи для її покращення. І ми вам в цьому допоможемо! 

Телефонуйте за вказаним номером та отримайте детальну консультацію й професійний аналіз свого сайту за доступною ціною вже зараз!

пришвидшити завантаження сайта
аналіз швидкості роботи сайту

Один із основних моментів оптимізації сайту

Оптимізація зображень та фото

Найпопулярніше питання

Як оптимізувати фото?

Оптимізація зображень на веб-сайті є важливим етапом для покращення швидкості завантаження сторінок та загального користувацького досвіду. Простими словами цей процес полягає у зменшенні розміру зображень без втрати якості. Проте для досягнення даної мети потрібно виконати не один вид роботи із зображеннями. Ми допоможемо вам оптимізувати зображення та фото на вашому сайті доволі швидко, і головне - ефективно. Для цього ми готові виконати наступний перелік завдань:

Вибір правильного формату зображень на сайті

Процес №1

Ми використаємо правильний формат зображення для конкретного типу контенту. Зазвичай JPEG підходить для фотографій, а PNG - для зображень з прозорим фоном або малюнків. Проте для кожного веб-ресурсу варто враховувати низку моментів та тонкощів. Наші спеціалісти зроблять детальний аналіз та порадять саме той формат зображень, який буде найефективнішим та найдоцільнішим конкретно для вашого сайту.

Зменшення розміру зображень та фото

Процес №2

Ми зменшимо фізичний розмір всіх зображень та фото на вашому веб-сайті до необхідних розмірів. І зробимо це найкращим чином. Якість не постраждає! Вся справа в тому, що великі чи "важкі" зображення мають значно більший обсяг даних і цим самим забирають більше часу на завантаження. Тому компресувати (іншими словами "зжтимати") зображення та фото варто завжди! І головне це робити правильно.

Дієві поради для оптимізації фото на сайті

Оптимізувати зображення та фото на сайті можна різними способами. Наші спеціалісти знають про даний процес все від А до Я. Ми пропонуємо та використовуємо всі можливі способи ефективної оптимізації фото, серед яких, наприклад:

Використання атрибутів srcset

Якщо ваш сайт адаптивний і має різні розміри зображень для різних екранів, ми використаємо атрибути srcset у тегах <img>. Вони дозволяють браузеру завантажувати підходящі розміри зображень для конкретного пристрою. Це може мати вагомий вплив на швидкість завантаження сайту.

Використання lazy loading

Так само ми можемо використати атрибут loading="lazy" у тегах <img> для того, щоб ваші зображення завантажувалися тільки тоді, коли вони знаходяться у видимій області екрану. Це також допоможе зменшити час завантаження сторінки.

Використання спрайтів для іконок

Для невеликих іконок та кнопок ми радимо використовувати спрайти, щоб об'єднати їх в одне суцільне зображення. Такий процес допоможе зменшити кількість запитів до сервера, що відповідно також впливає на показники швидкості роботи сайту.

CDN (Content Delivery Network)

Можна використати CDN для розподілення зображень на сервери, розташовані ближче до користувачів. Це так само покращить швидкість завантаження сайту.

Понаднормативні розширення

Ми допоможемо видалити зображення з понаднормативними розширеннями або ж замінимо їх на альтернативні, щоб не використовувати таких на сайті взагалі. Адже це має негативний вплив на швидкість завантаження сайту. Наприклад, якщо ваші зображення мають розширення .bmp, ми з легкістю перетворено їх в JPEG, PNG або інший потрібний формат.

Оптимізація метаданих

Наші спеціалісти видалять непотрібні метадані (EXIF-дані) з ваших фотографій чи зображень. Чому? А тому що вони можуть займати додатковий обсяг даних, що також негативно впливає на показники роботи сайту та його швидкість завантаження.

Зручність та простота сайту

Юзабіліті

Чому важливо?

Значення юзабіліті для сайту

Юзабіліті (англ. usability) - це поняття, яке визначає, наскільки легко та зручно користувачі можуть взаємодіяти з вашим веб-сайтом. Воно оцінюється на основі того, наскільки ефективно відвідувачі сайту можуть досягти своїх цілей, використовуючи його функціонал, і наскільки задоволені вони процесом такої взаємодії з ним. Ми допоможемо вам досягти наступних цілей:

Задоволення користувачів

Відповідна юзабіліті дозволяє створити приємний і зручний сервіс для користувачів. Ми зробимо ваших відвідувачів задоволеними й заохотимо повертатися на ваш сайт.

Збільшення конверсії

Тут все просто: якщо користувачі легко знаходять потрібну інформацію на сайті - вони стають вашими клієнтами. Цим самим конверсія і прибутковість сайту підвищується.

Покращення репутації

Сайти з високим рівнем юзабіліті сприймаються як більш надійні і професійні. Саме тому це позитивно впливає на репутацію вашого бренду чи компанії.

юзабіліті

Отже, аналіз та оптимізація сайту - це дуже важливий процес, яким ні в якому разі не можна нехтувати. Адже від цього залежить якість та ефективність роботи вашого веб-сайту. Головний фактор тут - це швидкість завантаження сайту, і вона повинна мати якомога кращі показники. Щоб досягти ідеальної роботи сайту, варто приділити увагу його оптимізації. І якщо ви особисто не володієте потрібними знаннями, радимо замовити послуги оптимізації сайту в Києві саме в нашій агенції. 

Професійність, компетентність, лояльність та індивідуальний підхід до кожного клієнта ми гарантуємо! Як і несемо повну відповідальність за кожну зі своїх дій!

Наші Контакти

CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони

Зв'язок з керівництвом компанії
Не сподобався сервіс, робота менеджера, виконання робіт, якість продукції, маєте побажання чи запитання до компанії? Напишіть нам і ми розглянемо ваше звернення.

Замовити послуги аналізу та оптимізації сайту / покращити показники швидкості завантаження сайту / оптимізувати фото та зображення можна в Києві та Київській області (Баришівка, Біла Церква, Березань, Богуслав, Бориспіль, Бородянка, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Володарка, Вишгород, Глеваха, Гостомель, Іванків, Ірпінь, Кагарлик, Київ, Коцюбинське, Макарів, Миронівка, Обухів, Переяслав-Хмельницький, Прип'ять, Ржищів, Рокитне, Сквира, Славутич, Тараща, Тетіїв, Узин, Українка, Фастів, Чорнобиль, Яготин) і навіть по всій Україні.