Покращення рейтингу для вашого бізнесу

Написання відгуків в Google Maps

Пропонуємо послугу написання відгуків на Google Maps. Напишемо та опублікуємо грамотні, якісні та ефективні для пошукової системи відгуки, які допоможуть вашому бізнесу отримати відмінну репутацію як серед аудиторії, так і для google в цілому. Виконуємо роботу професійно, дотримуючись всіх технічних аспектів та правил. Якщо у вас новий сайт і на ньому немає відгуків, або ж якщо фідбеків недостатньо, чи  у разі, коли ваші конкуренти активно залишають негативні відгуки для вашого бізнесу, ми допоможемо виправити ситуацію швидко й максимально ефективно!

Замовити написання відгуків на Google Картах в Хмельницькому та Хмельницькій області можна за телефоном +38-095-433-2221

Важливість послуги

Що таке GoOgle відгуки?

Відгуки на Google Maps в Хмельницькому - це думка відвідувачів чи користувачів сайту щодо якості послуг компанії/організації/закладу тощо. Такий фідбек залишають люди, які стали відвідувачами певного місця та хочуть виразити своє враження про сервіс. Або ж це може бути формат питань, в яких потенційні клієнти хочуть дізнатись потрібну для себе інформацію про дану компанію.

Проте часто так буває, що відгуки в google пишуть прямі конкуренти, аби занизити рейтинг компанії та покращити власну репутацію. Тож розглянемо чим може бути корисна послуга написання гугл-відгуків для бізнесу:

Підвищення репутації

Накрутка відгуків Google Maps в Хмельницькому допоможе будь-якому бізнесу вийти на бажаний рівень серед конкурентів і підвищити рейтинг компанії в пошуковій системі. Це доволі швидке рішення важливо питання!

Підвищення довіри потенційних клієнтів

Якщо на вашому сайті багато відгуків, то ймовірність перетворити потенційного клієнта в реального в рази більша! Крім того, з допомогою сервісу google карт ви можете завжди підтримувати зв’язок з клієнтами, давати відповідь на їх фідбек та швидко реагувати на критику.

накрутка відгуків в гугл
відгуки в гугл

Кому підходить послуга

Накрутка відгуків на гугл картах в Хмельницькому

Абсолютно кожному бізнесу варто зареєструвати свою компанію в google картах! Це має безліч переваг, починаючи від того, що пошукова система google стоїть на першому місці в рядку лідерів за зверненням користувачів як Windows, Android, так і iOs пристроїв, і закінчуючи тим, що гугл сам слідкує за рейтингом вашої компанії і висуває вас на вищі сходинки в пошуку, якщо кількість ваших відгуків більша за кількість відгуків прямих конкурентів. Тобто написання відгуків в гугл карти має дійсно важливе значення, і головне - замовити послугу накрутки гугл-відгуків в м.Хмельницький  обходиться значно дешевше, ніж просування за допомогою SEO, хоч і результат має нічим не гірший. 

Послуга написання відгуків на гугл картах підійде будь-якій організації, будь-якій компанії й кожному, хто має абсолютно будь-який бізнес. У результаті замовлення такої послуги ви отримаєте наступні переваги:


відгуки на гугл карти
відгуки в гугл карти
Боротьба з негативним фідбеком

Написання позитивних відгуків на google maps

Всім давно відомо, що в google ведеться постійна боротьба різних бізнесів за верхні сходинки. І є безліч факторів та інструментів, які мають на це прямий й безпосередній плив. Гугл-відгуки мають також неабияке значення в цьому. В першу чергу, вони впливають на рейтинг вашої компанії, який і бере до уваги пошукова система для виводу сайтів в ТОП. 

Виходячи з того, що відгуки писати можуть всі (не лише реальні клієнти), то не завжди вони є гарними й тим більше позитивними як для ознайомлення потенційними покупцями, так і для формування рейтингу в цілому. Крім того, всі ж ми знаємо, що отримавши гарний сервіс в певному місці далеко не кожен хоче писати свій позитивний відгук, проте у разі, коли клієнт чимось не вдоволений, то про залишення відгуку на сайті годі й просити - не встигнете навіть, бо негативний фідбек буде опублікований буквально за хвилину.

Також проблеми можуть виникати й через конкурентів. Часто зустрічається, що компанії пишуть негативні відгуки одна одній, аби понизити рейтинг конкурентів та обійти їх.

Ми знаємо як вирішити дані проблеми! Саме тому й пропонуємо замовити позитивні відгуки з розміщенням в Google maps. Це допоможе не тільки перекрити весь негативний фідбек на вашому веб-ресурсі, але й покращити його рейтинг в гугл! 

* індивідуальний підхід до кожного бізнесу гарантуємо. Ми детально проведемо аналіз ваших існуючих відгуків та приймемо ефективні рішення для усунення проблеми. Телефонуйте за номером +38-095-433-2221 та отримуйте актуальну цінову пропозицію на послуги написання відгуків в google карти в Хмельницькому вже зараз.


Написання відгуків для новоствореного бізнесу

Коли ви тільки починаєте створення власного бізнесу і реєструєте свою компанію на google картах, то звісно відгуків вона не матиме. Відповідно потенційних клієнтів буде залучити значно важче, ніж вашим конкурентам, у яких вже є певна кількість відгуків та сформований гугл-рейтинг. Тож щоб не відставати, пропонуємо в перший же час існування вашого бізнесу замовити написання відгук на гугл карти для новоствореної компанії. Ми не просто напишемо та опублікуємо потрібну кількість відгуків, а зробимо це максимально якісно й ефективно. Кожен відгук буде підтверджено та ідентифіковано. Ми знаємо всі правила google, тому наша накрутка відгуків в Хмельницькому працює за детально продуманою стратегією і не має жодних проблем з пошуковою системою в майбутньому. 

*Гарантія від видалення розраховується індивідуально до кожної точки. Залежно від виду вибраних відгуків, ми надаємо гарантію на те, що у разі, коли відгук видалиться - ми його перепишемо безкоштовно. Яку кількість відгуків та скільки разів можливий перепис - ми узгоджуємо безпосередньо під час домовленості про надання послуги. У будь-якому разі, платити за неопубліковані відгуки вам не прийдеться!

написання відгуків в google карти

Процес написання google-відгуків

Накрутка google відгуків в Хмельницькому

Якщо вам вже доводилось користуватись послугою написання відгуків на гугл картах, то ймовірно ви вже були свідком того, як велика кількість замовлених відгуків була видалена гуглом через порушення правил чи інших умов користування сервісом. Так буває, і від цього ніхто не застрахований. Google розпізнає те, що фідбек був залишений не реальним клієнтом компанії й може заблокувати його. Щоб уникнути таких ситуацій, потрібно знати специфіку роботи та детально розуміти сам процес написання гугл-відгуків та їх публікацію. Ми ж знайомі з даним сервісом вже давно й знаємо про всі його тонкощі та підводне каміння. Тому маємо індивідуально розроблену стратегію щодо написання відгуків в google і відкрито про це говоримо. 

Тож пропонуємо ознайомитись з правилами публікації відгуків для бізнесу на гугл картах від агенції Web Seo Tico:

Процес накрутки відгуків в google maps

Публікація відгуків на google картах

Для того, щоб всі написані відгуки залишились в google назавжди, потрібно слідувати правилам та вимогам, яких вимагає сам google. Фейкові відгуки пошукова система може розпізнати доволі легко і це несе за собою видалення відгуків, а подекуди й заниження рейтингу компанії. Саме тому ми пропонуємо замовити накрутку гугл відгуків у нашій агенції. Адже ми робимо це правильно, дотримуючись всіх правил й порад.

Аналіз фідбеку

Спершу ми проаналізуємо співвідношення позитивних та негативних відгуків на ваш бізнес. Це робиться для того, щоб правильно вирахувати рекомендовану кількість накручених відгуків (аби перекрити показник негативних фідбеків та вплинути на покращення рейтингу компанії в гугл).

Написання тексту для google-відгуків

Кожен замовник може скористатись послугою наших копірайтерів, які грамотно та чітко створять якісний текст для відгуків. Ви можете дати рекомендації, сказати, на чому саме потрібно закцентувати, вказати переваги та особливості свого бізнесу, і ми врахуємо ці всі деталі. Це робиться для того, щоб тексти відгуків були правдивими та повністю відповідали вашій компанії. Крім того, ви завжди можете надати свої власні тексти для публікації.

Публікація відгуків на google maps

Коли тексти готові, ми приступаємо до самого процесу публікації відгуків на гугл картах. Цей етап найважливіший!  І багато компаній, які пропонують послуги написання відгуків в гугл карти нехтують основними вимогами і в результаті виходить так, що google видаляє більшість відгуків. Ми ж робимо все правильно. Тому якщо хочете замовити google-відгуки які не видаляються і нікуди не зникають, то телефонуйте за номером +38-095-433-2221 прямо зараз! Далі розповімо в чому ж складність процесу публікації відгуків та чому наші відгуки google не видаляє/видаляє значно рідше.Процес накрутки відгуків в google maps

Публікація відгуків на google картах

Для того, щоб всі написані відгуки залишились в google назавжди, потрібно слідувати правилам та вимогам, яких вимагає сам google. Фейкові відгуки пошукова система може розпізнати доволі легко і це несе за собою видалення відгуків, а подекуди й заниження рейтингу компанії. Саме тому ми пропонуємо замовити накрутку гугл відгуків у нашій агенції. Адже ми робимо це правильно, дотримуючись всіх правил й порад.


Пряма взаємодія з вашим сайтом

Правило №1

Перше, на що звертається увага google, це те, чи справді людина, яка публікує відгук, має відношення до вашого бізнесу. Простими словами - чи є від неї перехід на ваш сайт. 

Ми переходимо на ваш сайт, переглядаємо сторінки товарів чи послуг, про які плануємо написати відгук в google maps. Пошукова система бачить ці переходи, розцінює такі дії як реальну зацікавленість відвідувача сайту даною компанією і тому в неї не виникає жодних питань стосовно того, чи реальний клієнт лишає свій фідбек. В результаті - відгук опублікований і підтверджений!

Дзвінок за вказаним номером в google

Правило №2

Компанія, яка зареєстрована в google картах частіше за все має вказаний номер телефону, за яким може звернутись потенційний клієнт. Це ще один спосіб підтвердження реальної взаємодії клієнта і компанії, який розпізнає google.

Ми набираємо вказаний номер телефон за кілька днів до того, як плануємо опублікувати google-відгук. І потім використовуючи той же номер, з якого був виконаний дзвінок, розміщуємо відгук для вашого бізнесу в google

Комунікація через електронну пошту

Правило №3

Якщо на вашому сайті вказана електронна адреса для звернень клієнтів, гугл також може відслідковувати те, чи взаємодіяла особа, яка пише відгук, з вашою компанією через даний канал комунакції. 

Є два варіанти: ми пишемо лист на вашу поштову адресу, використовуючи реальний акаунт gmail. І через певний час, з цього ж акаунту лишаємо відгук в гугл картах для вашого бізнесу. Або ж ви можете вказати нашу поштову адресу для відправки запиту на написання відгуку. Це так само буде абсолютною гарантією підтвердження справжності залишеного відгуку.

Підтвердження через соціальні мережі та месенджери

Правило №4

У разі, коли ваша компанія має створені акаунти в соціальних мережах та використовує месенджери для комунікації з клієнтами, google це також розцінює як спосіб ідентифікації бажаючого залишити свій відгук. 

Тому ми, використовуючи реальні акаунти в соц.мережах та месенджерах, робимо видимим спілкування з вашою компанією (переходимо на вашу сторінку, переглядаємо ваш акаунт, інформацію, клікаємо по номеру телефону тощо.) та згодом лишаємо відгук на гугл картах.

Ціна послуги

Написання відгуків: прайс

Стандарт
Базовий відгук

₴150
1 шт

 • залишаємо позитивний відгук, який впливатиме на загальний рейтинг
 • пишемо по суті, на потрібну тематику, дотримуючись граматики та органіки
 • створюємо унікальний текст, без жодних плагіатів
 • * такий відгук не передбачає додаткових дій з вашою точкою
Професійний
Імітація реального клієнта

₴250
1 шт

 • знаходимо вашу точку через пошук гугл карти
 • читаємо, дивимось фото
 • телефонуємо вам чи переходимо на ваш сайт
 • * робот google бачить нас як реального клієнта і враховує це в рейтингу видачі між конкурентами
Преміум
Реальна відвідуваність геолокації

₴400
1 шт

 • знаходимо у вашому місті людей, які шукають точку в геолокації
 • вони відвідують вашу точку особисто
 • ставлять реальний відгук на картах
 • * такі відгуки для Google найцінніші, адже вони реальні, і велика кількість таких відгуків дає можливість бути вищими у видачі від конкурентів

!!! Важливо !!! Відгуки рекомендовано наганяти протягом розгорнутого проміжку часу. Це повинен бути поступовий процес, тривалістю хоча б в 1 місяць. При великих об'ємах - 2-3 місяці. Зовсім не ефективно і дуже не варто додавати по кілька відгуків щодня, це може бути розцінено роботом google як фальшивість і ваш обліковий запис в google maps буде заблоковано.

!!! Важливо !!! Звісно, буває й так, що заказні відгуки видаляються роботом google, але кількість видалених професійних відгуків значно менша, ніж кількість видалених відгуків стандарт. Варто це враховувати при замовленні послуги. Наша агенція дбає про свою репутацію не менш ніж кожен із власників бізнесу, які хочуть підвищити свої рейтинги за допомогою google-відгуків, саме тому ми ретельно аналізуємо всі акаунти, з яких пишемо заказні відгуки. Проте ймовірність видалення існує завжди, і в такому разі ми йдемо на зустріч максимально. Якщо відгук буде видалено протягом кількох днів після написання - ми залишимо новий. В індивідуальному порядку вирішується абсолютно кожна ситуація!

Яку кількість відгуків замовити? Дуже поширене питання від нових клієнтів. Звісно, кожен відразу хоче якнайбільше і якнайшвидше. АЛЕ! Тут важлива послідовність і відповідність. Якщо на вашій точці, яка зареєстрована певний час тому, 0 відгуків, а ви замовляєте понад 50 шт і хочете опублікувати їх за тиждень-два, то це поганий варіант. Публікація відгуків повинна не лише виглядати "живо", але й мати правильну статистику. З кожним місяцем кількість можна збільшувати (наприклад, на перший місяць взяти 10 відгуків, на другий - 25, на третій - 50), але якщо в результаті ви приймаєте рішення, що вам тепер достатньо, то не радимо просто зупинитись. З цього графіку потрібно так само синхронно "вийти", замовивши на четвертий місяць знову 25 шт, а на п'ятий - 10. Тоді для google це має логічний вигляд, був пік, а потім так само - спад. Радимо не нехтувати цим правилом, і ваші рейтинги на гугл картах будуть значно кращими.


Можливо ви скажете, що це занадто довгий та клопіткий процес? Так, звісно! Проте він дійсно дієвий! Й відповідно коштувати дешево така послуга не може. Тому, якщо ви хочете замовити накрутку відгуків в Хмельницькому недорого й швидко - це пуста трата часу й грошей! Послуги написання відгуків на гугл карти ціна яких дуже мала, не можуть бути якісними й ефективними. Будьте готові, що такі відгуки рано чи пізно google просто видалить. Адже вони точно не матимуть жодних підтверджень і ознак реальності. Ми ж пропонуємо замовити накрутку відгуків в google карти поступово, щоб кожен з них мав право на постійне існування, а не на тимчасове. Наша ціна на написання гугл відгуків в м.Хмельницький абсолютно виправдана! Можете бути в цьому впевнені!

Наші Контакти

CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони

Зв'язок з керівництвом компанії
Не сподобався сервіс, робота менеджера, виконання робіт, якість продукції, маєте побажання чи запитання до компанії? Напишіть нам і ми розглянемо ваше звернення.

Замовити послугу написання відгуків на google maps / в гугл карти / google відгуки / накрутку відгуків для бізнесу можна в Хмельницькому та Хмельницькій області (Віньківці, Волочиськ, Городок, Деражня, Дунаївці, Ізяслав, Кам'янець-Подільський, Красилів. Летичів, Нетішин, Полонне, Понінка, Славута, Старокостянтинів, Теофіполь, Хмельницький, Шепетівка) і навіть по всій Україні.