Розробка та створення сайтів

Розробка сайтів

Замовити створення чи розробку сайту в м.Запоріжжя та Запорізькій областіконсультацію за тел. +38-95-433-222-1 (Viber)

Створення сайтів будь-якої складності: лендінг пейдж, сайт візитка, бізнес-сайт, блог, інтернет-магазин, форум, каталог, маркетплейс, дошка оголошень. Створимо сайт на будь-якій CMS, що вам до вподоби. На будь-який бюджет. Підберемо та розробимо дизайн. Наповнимо контентом та оптимізуємо. Надамо послуги з налаштування реклами та просування сайту в інтернеті. Телефонуйте зараз або ознайомтесь з інформацією більш детально.

Здається одне і те ж, але є нюанси

Замовити Створення чи розробку?

Як вже неодноразово бувало, інші вебстудії нас висміювали, що це одне і те ж. Ми не філологи, щоб вдаватися в правильність чи неправильність даних значень, але компанія Web-Seo-Tiko, створила чимало якісних проєктів для бізнесу, які продають, виходять в ТОП-и пошукових систем та приносять, так би мовити, дивіденди своїм власникам. Ми почали з самоіронії не для того, щоб себе виправдати чи заради заробітку, а щоб пояснити своє бачення в якому ми працюємо дня клієнта. Тому ми розділяємо та пропонуємо:

СТВОРЕННЯ САЙТУ

Сайт створюється та налаштовується на конструкторі сайтів.

 • БЮДЖЕТНИЙ ВАРІАНТ
 • ШВИДКИЙ СТАРТ
 • ЛЕГКО ОСВОЮЄТЬСЯ
 • РЕДАГУВАННЯ Сайту ВЛАСНОРУЧ
 • ОБМЕЖЕНИЙ ФУНКЦІОНАЛ
 • Оплата за користування
 • ЗАЛЕЖНІСТЬ ВІД СИСТЕМИ
РОЗРОБКА САЙТУ

Сайт розробляється індивідуально для клієнта під ключ.

 • ПОТРЕБУЄ ВКЛАДЕНЬ
 • ПОТРЕБУЄ ДОВШЕ ЧАСУ
 • ПОТРЕБУЄ НАВЧАННЯ
 • ПОТРЕБУЄ СПЕЦІАЛІСТА
 • ВТІЛЮЄТЬСЯ БУДЬ-ЯКА ІДЕЯ
 • Відсутність плати за користування
 • САЙТ ЛИШЕ ВАШ! НЕЗАЛЕЖИЙ!
CRM-форма з'явиться тут
Якщо ви не знаєте, що вам потрібно, то запросіть консультацію

Як визначитись?

Все залежить від багатьох факторів. Якщо вас цікавить каталог послуг будівельної тематики повного циклу з використанням баз даних SQL, то ніякий конструктор вам не допоможе. Якщо вам потрібен сайт візитка регіонального нотаріуса з можливістю редагувати блоки сайту то розробка на LARAVEL- не дуже прагматичний спосіб витрати бюджету.

Доцільність

Обов'язково потрібно розібратись, для яких цілей потрібен сайт. Визначитись з типом сайту відповідно до поставлених задач. Оцінити тематику - глобальна чи регіональна; звернути увагу на конкуренцію. Кожний спосіб реалізації має свої плюси чи мінуси, будь-який фактор типу тематики сайту, геолокації способу збуту товару та послуг, вид збуту, важливість СЕО функціонала і т. д., можуть міняти вектор рішення в ту чи іншу сторону. І в цьому вам допоможуть наші СЕО Маркетологи.

Відповідність

Доцільність рішення способу раціональній реалізації проєкту повинна відповідати бюджету замовника, де на свою ціну кожен клієнт повинен отримати максимально найкращий варіант.

Розробка сайту

!ВАЖЛИВО ТА ЦІКАВО ЗНАТИ!

Хоча наша команда може розробити якісний сайт будь-якої складності. Не варто забувати, що ми, в першу чергу, маркетингове СЕО агенство, яке спеціалізується на просування сайтів в пошукових системах. А якісний сайт це СТАЛЕВИЙ ФУНДАМЕНТ для СЕО просування. У 90% випадках після розробки нами сайту, наші клієнти звертаються за послугами налаштування контекстної реклами чи СЕО просування. І тут ми вже спеціалісти своєї справи, на якій ми заробляємо. А створення якісних сайтів - обов'язковий атрибут для просування, який зазвичай потрібно оптимізувати після корявої розробки більшості вебстудій з ОЛХ. Тому нам простіше зробити самостійно, ніж переробляти після когось.

Але ми ГАРАНТУЄМО на всі 100%, що не будемо вас розводити на дорожчий сайт, якщо вам (на нашу думку) буде достатньо стандартного; і так само ми ніколи не станемо впарювати замовити у нас індивідуальний дизайн, як це роблять більшість Web-Студій. Більшість розробників, особливо старої гвардії, ніяк не можуть змиритися, що 10 років тому вони були незамінні, а сьогодні написати код за них можуть візуальні редактори чи штучний інтелект. Тому всіляко доводять важність своєї праці по завищеному прайсу, адже інших способів заробляти більше в умовах своєї непотрібності вони не можуть, а дорогих проєктів на всіх не вистачає.

САМЕ ТОМУ З WEB-SEO-TIKO в м.Запоріжжя Ви отримуєте якісний сайт під свої потреби - при цьому не переплачуючи за це!

Створення сайтів на замовлення

На чому розробляємо сайт?

Вибір CMs-системи

Вибирати Vs Слухати

Якщо ви знаєте, що таке CMS (система управління сайтом), чи маєте вже певний досвід, то можете обирати варіант зі списку нижче - на чому ми розробимо вам власний сайт. А якщо часом цей список для вас як "Китайські ієрогліфи", то ми запропонуємо вам варіант з наших фаворитів, враховуючи ваш особистий бюджет, ціль та потреби.

450
Створених сайтів
WordPress
Розробка та налаштування сайту на CMS WordPress
Bitrix 24 | C1
Створення та налаштування сайту на CRM Bitrix24 або С1
LARAVEL
Розробка та налаштування сайту на фреймворку Laravel
JOOMLA
Розробка та налаштування сайту на CMS Joomla
OPENCART
Створення інтернет-магазину на OpenCart
DRUPAL
Розробка та налаштування сайту на CMS WordPress
MODX Revolution
Розробка та налаштування сайту на CMS MODX Revolution
WIX
Створення та налаштування сайту на CRM Wix
UCOZ
Створення та налаштування сайту на системі UCOZ
PROM
Створення інтернет-магазину на маркетплейсі PROM
інший варіант
Інші системи управління сайтом
Дизайнт сайту

Дизайн сайту

Коли визначені цілі сайту та вибрана CMS система для управління вебресурсом, завжди постає питання дизайну. Дизайн сайту - це один з найважливіших чинників, від яких буде залежати успіх сайту. Поганий дизайн не викликає довіри, а незручний дизайн - це рівноцінно поганому сервісу.

Ціна замовлення унікального дизайну сайту в Запоріжжі під ключ досить часто кусається для клієнта і постає питання, взяти готовий чи створювати свій. Ми завжди рекомендуємо діяти згідно з бюджетом. Якщо дозволяє, то робимо. Якщо у вас зареєстрована торгова марка, унікальний бренд і сайт робиться на довгострокову перспективу - то робимо.

У всіх інших 90% випадках розумніше взяти готовий шаблон, і переробити під власні потреби. В кращому випадку - купити готовий унікальний дизайн.

Домен та хостинг сайту

Домен та хостинг для сайту

Якщо не знаєте, що це таке і не бажаєте вдаватися в деталі, то важливо просто знати: кожен сайт домен, та розміщується на хостингу.

Хостинг - це місце (сервер, комп'ютер) на якому фізично розміщується ваш сайт. Зазвичай зі щомісячною платою в залежності від тарифу. На сайтах конструкторах хостинг часто входить в тариф.

Домен - це унікальне URL ім'я сайту. На вулиці кожний будинок має свій номер, так і в інтернеті - кожен сайт має своє унікальне ім'я, наприклад доменова назва нашого сайту seo-tiko.com, вам потрібно придбати свій власний домен. Оплата за нього здійснюється за рік часу.

Якщо у вас ще немає домену і хостингу ми легко допоможемо у цих питаннях.

Контент та копірайтинг на сайт

Контент та копірайтинг

У більшості випадків у наших замовників вже в наявності контент для їхнього сайту, а саме фото, відео та текст. Всі ці матеріали ми реалізуємо на сайті та навчимо заповняти сторінки сайту через панель адміністратора.

Але, що робити, коли ви не вмієте гарно писати текст? Що робити, коли ваш бізнес з тої тематики, де проблема не вирішується замовленням професійного фотографа та відеооператора? Стандартний набір інформації ми реалізовуємо по виставленому вам рахунку, але подальше наповнення сайту контентом можуть забезпечити наші контент-менеджери. Копірайтери напишуть тексти, дизайнери оброблять фото, креатори створять відео, а менеджера завантажаться все це на сайт.

Замовити сайт в Рівному

НАШІ ПОРТФОЛІО

Потрібні клієнти на сайт?

Довірте це нам

Просування
сайтів

Тисніть на кнопку нижче, щоб детальніше дізнатися про всі послуги

Реклама
бізнесу

Тисніть на кнопку нижче, щоб детальніше дізнатися про всі послуги

CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Телефони

Зв'язок з керівництвом компанії
Не сподобався сервіс, робота менеджера, виконання робіт, якість продукції, маєте побажання чи запитання до компанії? Напишіть нам і ми розглянемо ваше звернення.

У Web-Seo-Tiko можна замовити розробку сайту, який буде видаватися по конкретній геолокації типу в Запоріжжі та Запорізькій області (Якимівка, Біляївка, Бердянськ, Василівка, Веселе, Вільнянськ, Гуляйполе, Дніпрорудне, Запоріжжя, Кам'янка, Дніпровська, Куйбишеве, Кушугум, Мелітополь, Михайлівка, Молочанськ, Оріхів, Пологи, Приморськ, Розівка, Токмак, Енергодар) і навіть по всій Україні.