Просування крауд посиланнями

Крауд-силкі Херсон

Замовити просування сайту крауд-силками в м.Херсон та консультація за тел. +38-095-433-222-1 (Viber | Telegram)

Читайте інформацію нижче, щоб ознайомитись з крауд-методом,  кейси, рекомендації, інформативні положення та тарифи.

SEO Просування в пошукових системах

Крауд-Маркетинг

В маркетингове агентство SEO TIKO на постійній основі звертаються десятки клієнтів, адже ми пропонуємо найкращі умови: високу якість за мінімальну ціну.

НАЙНИЖЧА ЦІНА в УКРАЇНІ

Завдяки великому штату працівників, постійним замовленням та якісним напрацюванням ми можемо виконувати чималі обсяги роботи. Саме завдяки великим оборотам маємо можливість виставляти найконкурентнішу ціну.

Якість силок. No Spam Links.

Ми не використовуємо смітникових посилань. Звісно легше спамити на третьосортних ресурсах, ніж підшукати якісні живі форуми та органічно вписатись туди. Але саме остання дія дає результат.

Даруємо силкі безкоштовно

Даруємо +5 безкоштовних ссилок на перше замовлення. Нам не важко, а вам приємно.

Як виглядає крауд маркетинг

ЧОМУ САМЕ "SEO-TIKO"?

Реальна історія!

До нас за послугами кауд-маркетингу в "SEO-TIKO" звернулася Event-компанія led-show.com

Ми виконали роботу по просуванню сайту завдяки лінкбілдингу, а саме крауд-посиланнями. Станом на кінець 2022 року, аналогічна агенція свята "ОСКАР", яка працює на ринку шоу-бізнесу вже понад 20 років, проте звернулась не до тих маркетологів отримала дуже сумну картину. При однаковій кількості донорів, проте навіть у 2 рази меншій кількості посилань наш клієнт отримав у 30 разів кращий результат ніж його прямий конкурент.  Дивіться звіт зворотних посилань.

Наш клієнт led-show.com

Заплатив низьку ціну, отримав якісні посилання, через кілька місяців позиції сайту сильно виросли як і рейтинг домену. Багато категорій вийшли в ТОП1-3, а більшість сторінок сайту видаються в ТОП 10 GOOGLE.

Їхній конкурент oscar.company
Заплатив навряд чи менше, а той більше. Отримав неякісні посилання зі спамових або нетематичних форумів, які навпаки віднімають рейтинг сайту, а не додають його.

<Який ВИСНОВОК?>

Насправді ситуація дуже трагічна для конкурента, навіть не стільки в плані бюджету який злили в унітаз, а в плані ведмежої послуги. Не тематичні крауд-силкі часто не підіймають рейтинг, а понижають його. Наглядний приклад це коли якомусь блогеру в інстаграм до його 50000 підписників наливають +50000 ботів. Тепер здається в нього 100к підписників, з іншої сторони обхвати не збільшились, а у 2 рази зменшились на фоні його підписників. А головне будь-який рекламодавець зверне увагу на кількість ботів і навряд-чи погодиться купувати рекламу у такого блогера. Так само пошукові системи не спішать видавати вище, такі сайти з не релевантними посиланнями відносно вашого сайту. А от занизити позиції - залюбки!

Як би це не було сумно, але не мало СЕО Крауд компаній халтурять. Навіщо підбирати якісного донора коли можна просто ставити посилання на першому зустрічному форумі, на першій темі. Навіщо створювати, кожного разу новий текст для поста, коли можна скопіювати старий? Все одно ж клієнт не побачить. Принципі це так. Ви як клієнт не побачите, але гугле бачить все! Тому це компанії одноразки. Клієнт дуже рідко звертається двічі та фактично ніколи втретє. Але іронія в тому, що ПРОФЕСІЙНИЙ КРАУД МАРКЕТИНГ це стабільне і поступове нарощення якісної силочної маси. Це єдина основна умова при якій позиції будуть рости, якщо припустити що в плані контенту та технічної оптимізації сайт максимально прокачаний.

Наша компанія націлена на стабільну співпрацю, адже від цього виграє клієнт, бо позиції сайту ростуть, а з ним і його дохід. А з його доходом ростуть і наші прибутки. Тому ми за якісний Crowd Marketing і щоб його отримати телефонуйте або замовляйте зворотний дзвінок.
CRM-форма з'явиться тут

Загальні відомості про crowd marketing

Інформативно про крауд

Крауд маркетинг

CROWD MARKETING – ТЕ, ЩО ЗРОБИТЬ ВАШ САЙТ ПОПУЛЯРНИМ.
Незалежно від того, чи це інтернет-магазин, сторінка бренду або розважальний портал, і т.д., будь-який сайт потребує розкрутки. Адже який сенс у веб-ресурсі, якщо про нього не знають, або знають, але мало людей? Відповідно, для цього потрібне СЕО просування, важливою частиною якого є крауд маркетинг. Або іншими словами, чудовий спосіб не просто підняти рейтинги сайту, а й привести на нього людей.

Суть методу полягає в тому, що на таких сайтах як:

• Силки на Форумах
• Коментарі в тематичних блогах
• Сайти відгуків

розміщуються крауд посилання. Які можуть бути відкритими та виглядати як адреси сторінки, так і завуальовані під відповідний тематиці текст. Або ж спонукаюче слово або фразу. Дуже просто, зручно, але й при цьому дуже ефективно.

Крауд маркетинг по суті є частиною лінкбілдингу. І його основне завдання – це звичайно збільшення силочної маси. Адже якщо на сайт заходить все більше людей, то він стає більш популярний. Отже, GOOGLE піднімає його дедалі вище у списку видачі. Але разом з тим Crowd marketing хороший ще й тим, що при якісній виконаній роботі немає ризику бути заблокованими пошуковими системами. У будь-якому випадку, буде не зайвим знати деякі основні принципи роботи з крауд посиланнями, про що ми зараз і поговоримо. 

КРАУД ПОСИЛАННЯ – ПРАВИЛА, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ.

Як показує практика, найефективнішим та перевіреним способом для того, щоб замовити крауд посилання в Херсоні – це звернутися до фахівців, які знають, як це робити(приклад був вище). Які підкажуть вам оптимальний варіант, пов'язаний з цим питанням та втілять поставлені цілі в реальність. Але є й ті, хто хоче заощадити, але при цьому лише поверхово знає, що таке крауд заслання і як з ними правильно працювати(теж приклад з конкурентом івент агенції). У будь-якому випадку замовнику, потрібно хоть трішки в цьому розібратися, щоб обходити підводне каміння.
CROWD MARKETING

• обсяг та якість

Тут, як кажуть, все добре в міру. Так, крауд посилання це одне з перших, чим варто зайнятися для розкрутки сайту, і чим більше буде маси посилань, тим краще. Адже пошукові системи бачать, що ваш ресурс дуже популярний і має багато відвідувачів, тим самим підвищуючи його рейтинг. Йдеться про те, що замовляти крауд посилання в Херсоні потрібно в оптимальній кількості. Наприклад, фахівці кажуть, що «золотою» серединою буде блок, що складається з кількості від 30-35% уже наявних донорів або не більше 50 в перший місяць. Адже підвищену активність, пошукові системи можуть сприйняти скептично і відправити сайт з топу на лавочку запасних. 

CROWD MARKETING

Регулярність

Це твердження плавно випливає із попереднього. Так, купити крауд посилання в м.Херсон можна відразу, оптом і на цьому суттєво заощадити. Але розміщувати їх потрібно поступово і періодично, в тому обсязі, що зазначений вище. Таким чином, не буде сплеску активності, а потім затишшя і Google сприйматиме це як належне. А ви заразом спостерігатимете, посилання з яких ресурсів є більш ефективними. 

CROWD MARKETING

Виконання

 Робити самим чи звернутись в агентство? Crowd marketing передбачає і те, й інше. Залишилося лише вибрати. Адже кожен варіант має свої особливості та переваги. Так, щоб купити крауд посилання потрібно буде заплатити. А якщо їх ще й багато? Це робота не бистра і на відносну простоту є дуже багато скритих моментів які важко передбачити новачку. В більшості випадків якщо у вас нормальний бізнес, то самостійна робота в крауді це не розумна втрата часу. І не подумайте, що ми набиваємо ціну. В більшості випадків навіть перший етап - пошук донорів та реєстрація для крауду це години вимученої роботи, а у СЕО компаній списки з сотень форумів і розкручених акаунтів. Але ви можете попробувати те і те та дійти висновку індивідуально.

Крауд маркетинг від компанії SEO TIKO – ваш правильний вибір.

Так, якщо ви хочете отримати максимальний ефект і максимально швидко, то в такому випадку, варто звернутися до нашої компанії. Яка знає що таке СЕО та крауд посилання, і як грамотно з ними працювати. Тим більше у нас в базі вже є безліч перевірених сайтів, з якими ми давно працюємо, та співпраця з ними довела свою ефективність. Тому, ми чудово знаємо, де краще розмістити.

Крім того, ми маємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, який хоче купити крауд посилання. Створимо індивідуальну стратегію, звіримо конкурентів та сплануємо маркетинговий план.. Так, це не справа одного дня і крауд посилання починають працювати через деякий час, але разом з тим, це більш ніж виправдовує себе адже дохід бізнесу напряму залежить з ТОП видачею в пошукових системах.

Ціна крауд маркетингу

Виберіть свій тариф

ТАРИФИ

Тест драйв
Оцініть якість роботи

45 грн / шт
Від 10 посилань

 • Звітність виконаної роботи
 • +5 посилань безплатно
  (на перше замовлення)
 • Гарантія від видалення
 • Лише Унікальні пости в ручну
Стандарт
Просуваємо ваш сайт

40 грн / шт
Від 50 посилань

 • Звітність виконаної роботи 
 • +5 посилань безплатно
  (на перше замовлення)
 • Гарантія від видалення
 • Лише Унікальні пости в ручну
Професійний
Акули бізнесу

35 грн / шт
Від 200 посилань

 • Звітність виконаної роботи
 • +10 посилань безплатно
  (на перше замовлення)
 • Гарантія від видалення
 • Лише Унікальні пости в ручну

Крауд-посилання Європа та Америка

Тест драйв
Оцініть якість роботи

5 $ / шт
Від 10 до 50 посилань

 • Звітність виконаної роботи
 • Гарантія від видалення
 • Лише Унікальні пости в ручну
 • Тексти англійською мовою
  (або будь-якою іншою)
Стандарт
Просуваємо ваш сайт

3,8 $ / шт
Від 50 до 100 посилань

 • Звітність виконаної роботи 
 • Гарантія від видалення
 • Лише Унікальні пости в ручну
 • Тексти англійською мовою
  (або будь-якою іншою)
Професійний
Акули бізнесу

3 $ / шт
Від 100 посилань

 • Звітність виконаної роботи
 • Гарантія від видалення
 • Лише Унікальні пости в ручну
 • Тексти англійською мовою
  (або будь-якою іншою)

Щоб краще просувати - потрібно комбінувати

Інші методи просування сайту

Просування статтями
Написання та розміщення вічних статей. Просування статтями.
Оренда силок

Зворотні посилання на ваш сайт в оренду

Розміщення самбітів
Реєстрація в каталогах, анкетах та дошках оголошень.

Наші контакти

CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони

Замовити регіональне просування сайту  методом крауд маркетингу або його аналогом можна в Херсоні та Херсонській області (Антонівка, Білозерка, Берислав, Велика Олександрівка, Велика Лепетиха, Генічеськ, Гола Пристань, Каланчак, Комишани, Каховка, Нова Каховка, Нова Маячка, Новоолексіївка, Новотроїцьке, Пойма, Скадовськ, Таврійськ, Херсон) і навіть по всій Україні.