В топ google разом з "Web Seo Tiko"

SEO Просування Сайтів Тернопіль

Надаємо послуги з СЕО просування сайтів в Тернополі професійно, відповідально та дотримуючись основних правил маркетингу. З нами ви зможете досягти бажаного результату дуже швидко! Замовляючи наше SEO-просування ви отримаєте поліпшення конверсії, цільового трафіку, розширення охоплення ніші, зростання позицій і, звісно ж, - зростання прибутку!

Замовити SEO просування в м.Тернопіль можна за телефоном +38-095-433-222-1

КраудПосилання

Тисніть на кнопку нижче, щоб детальніше дізнатися про послугу

ОРЕНДАСилок на сайтах

Тисніть на кнопку нижче, щоб детальніше дізнатися про послугу
CRM-форма появится здесь

Погано розумієтесь в темі?

Інформативно про SEO

Про послугу

SEO просування сайтів

Пропонуємо послуги з оптимізації веб-сайтів в Тернополі, для підвищення їх рейтингу у пошукових системах, таких як Google, Bing, Yahoo та ін. Забезпечимо більшу видимість вашого сайту в пошукових результатах, що призведе до значного збільшення трафіку на сайті, і в результаті - до росту вашого прибутку! SEO-оптимізація є важливим елементом будь-якої ефективної маркетингової стратегії в Інтернеті, і її вплив на успіх кожного сайту може бути значним. Саме тому варто довіряти таку оптимізацію виключно професіоналам!

Що таке СЕО просування сайту?

SEO просування сайтів полягає в тому, щоб оптимізувати різні аспекти веб-сайту, включаючи ключові слова, метатеги, внутрішні та зовнішні посилання, швидкість завантаження сторінок та інші технічні параметри, щоб зробити його більш зрозумілим та привабливим для пошукових систем.

Чому важлива SEO оптимізація сайту?

СЕО-просування є важливим елементом маркетингу в Інтернеті, оскільки допомагає підвищити відвідуваність веб-сайту та привернути нових клієнтів. Також SEO дозволяє зменшити витрати на рекламу в пошукових системах, оскільки забезпечує стабільний потік органічного трафіку на ваш сайт.

просування сайту
Як це працює на практиці?

4 основні кроки

Щоб вивести Ваш сайт в Топ Google - існує формула яка складається з 4-х основаних кроків, виконавши які ви гарантовано попадете в ТОП 10, ТОП 5, ТОП 3 і навіть в ТОП1.

Крок 1. Тех. Оптимізація сайту

Топ пошукової видачі - це змагання кращих серед кращих. Але неможливо бути кращим, коли у вас технічно не оптимізований сайт, який довго завантажується, на ньому не вказані всі атрибути, та й в цілому - погане юзабіліті. Тому оптимізований сайт для СЕО - це як фундамент для будівлі - без цього ніяк!

КРОК 2. Органічний СЕО контент

Весь наш сайт - це насамперед інформація. Користувачі в пошукових системах шукають саме інформацію. Оптимізація контенту - це дії, які допоможуть пошуковому роботу сказати, що саме на нашому сайті саме та ВАЖЛИВА інформація, яку шукає користувач.

Крок 3. Лінкбілдинг

Найскладніший та найважливіший крок. В інтернеті багато сайтів, на яких мільярди тонн інформації. Як серед сотні однаково якісних та інформативних сайтів виділи ТОП 1, ТОП 2, ТОП 3 і т.д?... Все просто - репутація. Чим більше інших якісних сайтів посилаються на вас, тим вища ваша репутація серед інших сайтів. Тому посилання на ваш сайт з інших сайтів (лінкбілдинг) це гарантія, того, що ви будете в топовій видачі пошукових систем.

КРОК 4. Трафік на сайт

Зазвичай, всі виділяють лише перші 3 кроки. Але як буде ставитись пошукова система до якісного сайту з хорошою репутацією, якщо в нього низький трафік? Тобто сайт, інформація, рейтинг - все на рівні, все круто, але на сайті мало відвідувачів? Як мінімум підозріло. Тому забезпечення відвідування сайту - це один з важливих параметрів. Якщо Google бачить, що сайт цікавий людям, то він і сам піднімає його вгору.

Що пропонуємо для Вас ми?

SEO ПРОСУВАННЯ ВІД WEB SEO TIKO

Внутрішнє просування сайту

On-Page SEO або внутрішня оптимізація сайту в м.Тернопіль - це процес оптимізації вмісту та структури сайту, що здійснюється на самому сайті. Основні компоненти внутрішньої оптимізації включають наступне:

замовити просування сайту
On-Page SEO
№1
Ключові слова
Використання правильних ключових слів у заголовках, текстах, метатегах і URL-адресах допомагає пошуковим системам розуміти тематику сайту.
сое просування сайтів
On-Page SEO
№2
Заголовки
Використання заголовків H1, H2, H3 тощо збільшує зрозумілість та структуру сторінки для користувачів та пошукових систем.
послуги з просування сайтів
On-Page SEO
№3
Контент
Якісний та унікальний контент з використанням ключових слів у тексті допомагає підняти позиції сторінки в пошукових системах.
замовити послугу з просування сайту
On-Page SEO
№4
Метатеги
Оптимізація метатегів, таких як title, description, keywords тощо, збільшує привабливість та зрозумілість сторінки для користувачів та пошукових систем.
оптимізація сайту в інтернеті
On-Page SEO
№5
URL-адреси
Оптимізація URL-адрес з використанням ключових слів збільшує зрозумілість та структуру сайту для користувачів та пошукових систем.
підвищити трафік сайту
On-Page SEO
№6
Внутрішні посилання
Використання внутрішніх посилань між сторінками сайту з ключовими словами допомагає пошуковим системам розуміти структуру сайту та підвищує корисність сайту для користувачів.

Зовнішнє просування сайту

Off-Page SEO або зовнішня оптимізація сайту в Тернополі - це процес оптимізації, що здійснюється поза межами самого сайту, з метою підвищення його популярності, авторитетності та розташування в пошукових системах. Основні компоненти зовнішньої оптимізації включають наступне:

Беклінки

Зовнішні посилання на сайт з інших авторитетних сайтів підвищують авторитетність та розташування сайту в пошукових системах. Проте, важливо, щоб беклінки були натуральними та якісними.

Локальний SEO

Зовнішня оптимізація сайту також може включати оптимізацію для локальних пошукових запитів, таких як відображення на мапі, в довідниках, а також забезпечення правильного заповнення форми на Google My Business.

Реклама та репутація

Використання реклами та репутація сайту в Інтернеті також важлива, тому необхідно запускати рекламу та максимально підтримувати репутацію сайту: брати участь в діалозі з користувачами, відповідати на коментарі та відгуки.

Гостьові пости

Публікація гостьових постів на інших авторитетних сайтах з посиланням на власний сайт може допомогти підвищити авторитетність та розташування в пошукових системах. Тому не варто пропускати цей момент.

Соціальні медіа

Активна присутність на соціальних медіа підвищує популярність сайту, а також може підвищити кількість беклінків на сайт.

Відео та аудіо контент

Використання відео та аудіо контенту на сайті підвищує його привабливість та може збільшити кількість беклінків на сайт. Тому варто забезпечити його наявність на сайті також.


Технічне просування сайту

Technical SEO або технічне просування сайту в м.Тернопіль - це процес оптимізації технічних аспектів сайту з метою покращення його розташування в пошукових системах. Основні аспекти технічної оптимізації включають:

  • Швидкість завантаження сторінок - питання №1.
  • Мобільна оптимізація: забезпечення коректного відображення сайту на мобільних пристроях.
  • URL-адреса: структура URL-адреси повинна бути логічною та зрозумілою, а також містити ключові слова.
  • Карта сайту: наявність та правильна настройка карти сайту допомагає пошуковим системам зрозуміти структуру сайту.
  • Внутрішня лінковка: наявність та правильна настройка внутрішньої лінковки сприяє індексації сторінок пошуковими системами.
  • Робот.txt: наявність та правильна настройка файлу роботів допомагає пошуковим системам зрозуміти, які сторінки сайту можна індексувати, а які ні.
  • HTTPS: забезпечення наявності SSL-сертифікату та використання протоколу HTTPS сприяє підвищенню безпеки та довіри до сайту.
  • Мікророзмітка.
  • Перевірка помилок.Контентне просування сайту

Контентна оптимізація сайту в Тернополі - це процес створення та оптимізації контенту з метою покращення розташування сайту в пошукових системах та залучення цільової аудиторії. Основні аспекти контентної оптимізації включають:

SEO просування сайтів є дуже важливим, оскільки допомагає залучати цільову аудиторію на сайт та покращувати розташування сайту в пошукових системах.

Якщо сайт не оптимізований для пошукових систем, то його важко буде знайти в результатах пошуку. В результаті - ваш сайт не буде отримувати трафік та не буде мати можливості привернути цільову аудиторію. Наше SEO просування сайтів допомагає збільшувати їх відвідуваність, залучати більше потенційних клієнтів, покращувати імідж та довіру до бренду, збільшувати продажі та ваш дохід.

Крім того, SEO просування в Тернополі замовити яке ми пропонуємо у нас, є більш ефективним та відносно дешевим способом реклами порівняно з іншими видами реклами. Наша професійна оптимізація сайту може забезпечити вам тривалий та стійкий потік трафіку на сайт, що є надійним та ефективним джерелом підтримки бізнесу в інтернеті в цілому. Для отримання консультації телефонуйте за вказаним номером, або ж заповнюйте Форму зворотного зв'язку нижче.

CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте за вказаним телефоном або заповніть Форму і ми зателефонуємо Вам самостійно.

Наш Телефон

Замовити послуги SEO просування сайтів можна в Тернополі та Тернопільській області (Бережани, Борщів, Бучач, Велика, Березовиця, Гусятин, Заліщики, Збараж, Зборів, Козова, Копичинці, Кременець, Ланівці, Монастириська, Підволочиськ, Підгайці, Почаїв, Скалат, Теребовля, Тернопіль, Хоростків, Чортків, Шумськ) і навіть по всій Україні.