SMM-послуги

Замовити smm послуги та просування в соціальних мережах або консультацію фахівців за тел. +38-95-433-222-1 (Viber)

Пропонуємо комплексний підхід до реклами в соціальних мережах, який включає в себе стратегію контенту, аудиторії, рекламні кампанії, моніторинг та аналіз результатів. З нами ви отримаєте: впізнаваність компанії, підвищення лояльності бренду, приріст коефіцієнта конверсії, ефективну рекламу продукту/послуги, поглиблене розуміння цільової аудиторії та звичайно ж - задоволеність клієнтів.

SMM-Marketing

SMM (Social Media Marketing) - це важливий інструмент керування бізнесом. На сьогодні більша частина населення дізнається нову та вкрай потрібну інформацію, звертаючись до соціальних мереж. Саме тому у доцільності та актуальності послуг СММ немає абсолютно жодних сумнівів. Від ефективності розробленої стратегії розвитку напряму залежить якісне просування бізнесу як в цілому, так і в окремих його галузях. Завдяки підтримці професійних фахівців від маркетингової агенції Web Tico Company ви зможете добитися найбажаніших результатів: ваш бізнес стане впізнаваним, конкурентним і головне - прибутковим! Річ у тім, що СММ-стратегія повинна розроблятися виключно спеціалістами. Це є справді важливо! В інакшому випадку - результат буде вкрай не досконалим, ще й дуже затратним. Тому краще відразу доручити просування в соц.мережах тільки тим, хто точно компетентний у даному питанні. Запевняємо, що кожен наш smm-менеджер має неабиякий досвід, професійні навички та вміння, а також - бездоганну репутацію. За нашими плечима вже сотні вдалих проєктів і саме вдячність та щира подяка наших клієнтів не дає права нам зупинятися, а навпаки - наштовхує лише на вдосконалення та ще більший розвиток!

CRM-форма з'явиться тут
Актуальність

SMM-просування

Замовлення SMM-послуг актуально для будь-якого бізнесу або особистості, яка хоче підвищити свою онлайн-присутність та привернути увагу своєї аудиторії через соціальні мережі. У сучасному світі соціальні медіаканали є важливим інструментом для залучення потенційних клієнтів, реклами продуктів та послуг, збільшення свого бренду та підвищення своєї популярності. Наша агенція та професійні smm-менеджери допоможуть у створенні та реалізації стратегії соціальних мереж для відповідної мети, створенні та підтримці контенту, рекламному плануванні та аналізі результатів.

Кому підійде SMM?

В першу чергу, особам, що працюють в B2C-сфері. Найбільше наших клієнтів серед:

  • інтернет-магазинів (причому з будь-яким асортиментом);
  • людей, що є представниками б'юті індустрії (б'юті-майстри і т.п.);
  • власників дрібного і середнього бізнесу на початковому етапі своєї діяльності.

Не менш актуальне просування в соціальних мережах і для організацій, які ведуть діяльність від бізнес-лиця до іншої такої ж юридичної особи (business to business, або ж B2B). Це часто допомагає налагодити контакт з цільовою аудиторією і в результаті призводить до успішних угод.

smm послуги

Різновид послуг SMM та ціна

Web SEO Company пропонує:

Аналіз та планування

На цьому етапі потрібно провести аналіз цільової аудиторії, визначити її потреби та інтереси, а також визначити мету та стратегію просування. Це саме те, з чого починається та сама комплексна послуга smm.

Створення контенту

На цьому етапі потрібно створювати та публікувати різноманітний та цікавий контент, який буде приваблювати увагу цільової аудиторії. Важливо, щоб він був не тільки якісним, але й зрозумілим для читача.

Просування

На цьому етапі потрібно використовувати різні інструменти, такі як реклама, промоакції та співпрацю з іншими акаунтами, для залучення нових підписників та збільшення популярності. 

Аналіз та відстеження результатів

На цьому етапі потрібно аналізувати та відстежувати результати просування, щоб зрозуміти, які із заходів дали найкращі результати та визначити напрямки подальшого розвитку.

Ціна на SMM послуги в різних агентствах може значно відрізнятися в залежності від різних факторів, таких як розмір агентства, його досвід, рівень послуг, які надаються, обсяг робіт, що виконуються, та інші. Наприклад, невелике агентство може пропонувати базовий пакет SMM послуг, який включає у себе лише налаштування і підтримку профілів в соціальних мережах, і звісно - за досить низькою ціною. Водночас ми, Web Seo Company - велика маркетингова агенція з успішним досвідом та широким спектром послуг, і ми пропонуємо більш складні та індивідуальні рішення SMM для своїх клієнтів, але з не менш доступною ціною. Тому навіщо звертатись до компаній, які не можуть вирішити всі питання відразу і задовольнити ваші потреби лише частково? Особливо, якщо ціна питання приблизно однакова, а ось сервіс кардинально різний!

Для розрахунку ціни - зателефонуйте нам за номером 095-433-2221 (Viber / Telegram) або заповніть Форму для зв'язку.

Маркетингова агенція №1

Чому варто обрати саме web seo company 

Якщо ви володієте бізнесом, особистим брендом, блогом або будь-яким іншим проєктом, який потребує підтримки в соціальних мережах, то замовлення SMM-послуг може бути корисним для вас. Радимо обирати тільки кращих спеціалістів і доручати таку відповідальну справу виключно професійній агенції. Саме такою є наша компанія! Далі декілька основних переваг, які дозволяють нам бути кращими за інших:

Експертиза та досвід

Ми маємо неабиякий досвід у веденні різних соціальних медіа каналів та знаємо, як ефективно просувати бренд в цих каналах. Ми можемо розробити стратегію SMM, яка буде спеціально налаштована під ваш бізнес та цільову аудиторію.

Ефективність

Якщо ви скористаєтесь SMM послугами в нашому агенстві, ви можете бути впевнені, що ваші соціальні мережі будуть ведені професіоналами, які знають, як залучати та взаємодіяти з аудиторією, що дозволить вам зекономити час та ресурси.

Аналітика та звіти

Ми маємо усі необхідні інструменти та знання, які дозволяють аналізувати результати рекламних кампаній та оптимізувати їх для досягнення кращих результатів. Також ми забезпечуємо регулярні звіти про результати вашої кампанії, що дозволить вам переглядати їх та внести зміни за потреби.

Розширення аудиторії

Соціальні медіа - це потужний інструмент для залучення нових клієнтів та розширення вашої аудиторії. І саме наша агенція може допомогти вам залучити нових клієнтів, збільшити обсяг продажів та підвищити впізнаваність вашого бренду. 

Результативність smm послуг

ВАШ ПРОЄКТ + НАШІ ПОСЛУГИ = РОЗВИТОК БІЗНЕСУ!

Соціальний медіа маркетинг (СММ) - це не тільки корисний інструмент для розбудови власного бізнесу, але й відмінний спосіб, щоб досягти різних професійних цілей. Саме тому варто надвідповідально поставитись до питання вибору фахівців, яким ви зможете доручити частину управління вашим проєктом. Адже саме від провідних та компетентних смм-менеджерів напряму залежить якість виконаної роботи. Замовивши послуги SMM в Web Seo Tico, ви гарантовано отримаєте наступні результати:

Менеджер по SMM
Підвищення  впізнаваності БРЕНДУ

SMM дозволяє показувати ваш бренд широкій аудиторії в соціальних мережах. Ми залучимо для вас нових клієнтів та підвищимо цікавість до вашого бренду, показуючи тільки якісний та унікальний контент, товари/послуги.

Просування в соціальних мережах 
ПІДВИЩЕННЯ ЛОЯЛЬНОСТІ КЛІЄНТІВ

За допомогою SMM ми підтримуємо взаємодію з вашими клієнтами, відповідаючи на їх запитання та коментарі, пропонуючи знижки, акції та бонуси. Так ми зберігаємо лояльність вашої аудиторії та збільшуємо кількість продажів.

підвищити продажі в соціальних мережах
ПІДВИЩЕННЯ реальних ПРОДАЖІВ

SMM є ефективним інструментом для збільшення продажів. Ми використовуємо соціальні мережі для просування ваших товарів чи послуг, реклами акції та знижок, що допомагає залучати нових клієнтів та збільшувати обсяг продажів.

послуги смм замовити
МОНІТОРИНГ КОНКУРЕНТІВ
взаємодія з клієнтами

Наші послуги СММ відстежують дії та стратегії вашого конкурента, що допомагає вам вдосконалити власні безнес-підходи та значно збільшити конкурентоспроможність.
А такождопомагаємо зберегти та залучити нових клієнтів.

Важливо розуміти, що обмежуватись виключно СММ-просуванням в соціальних мережах не варто. Адже ще є велика кількість інструментів, які так само мають надважливе значення у якісному просуванні бізнесу. Це SEO, email-розсилкі, контекстна реклама, лінкбілдінг та багато іншого. Абсолютно кожну з цих послуг можна так само легко замовити у нас, і за такою ж адекватною ціною! 

Не знайшли відповідь на своє питання? Сумніваєтесь, який вид роботи потрібен саме вам? Телефонуйте нам за вказаним номером або заповнюйте Форму нижче і ми дамо професійну консультацію, пояснюючи все доступними словами та аргументувавши відповідними діями!

CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони

Зв'язок з керівництвом компанії
Не сподобався сервіс, робота менеджера, виконання робіт, якість продукції, маєте побажання чи запитання до компанії? Напишіть нам і ми розглянемо ваше звернення.

SMM послуги ЛуцькSMM послуги Франківськ
SMM послуги Дніпро
SMM послуги Суми
SMM послуги Рівне
SMM послуги Чернівці
SMM послуги Харків
SMM послуги Миколаїв
SMM послуги ЛьвівSMM послуги Ужгород
SMM послуги Запоріжжя
SMM послуги Кропивницький
SMM послуги Тернопіль
SMM послуги Київ
SMM послуги Черкаси
SMM послуги Херсон
SMM послуги Житомир
SMM послуги Вінниця
SMM послуги Чернігів
SMM послуги Кривий Ріг
SMM послуги Хмельницький
SMM послуги Одеса
SMM послуги Полтава