Найпопулярніше сьогодні

Таргетингова реклама

ТАРГЕТИНГОВА РЕКЛАМА в м.Чернівці від WEB TIKO COMPANY - надаємо послуги із налаштування та запуску рекламної кампанії в найпопулярніших соц.мережах та за доступними цінами. Налаштування таргетованої реклами в Instagram, Facebook. Залучимо правильну цільову аудиторію, підвищимо популяризацію вашого бренду, збільшимо продажі. Для досягнення максимального бізнес-KPI використовуємо тільки дієві механізми налаштувань реклами та експертний підбір цільової аудиторії.

Замовити налаштування таргетованої реклами в соціальних мережах в Чернівцях можна за телефоном +38-095-433-222-1

Target - це найкращий вибір на сьогодні

Ваша аудиторія проводить більшу частину часу у соціальних мережах і не користується пошуком Google? Потенційні клієнти не знають про існування вашого продукту чи послуги? Не знаєте як створити попит аудиторії на ваш продукт? Все просто - просувайте свій бренд у цільовій аудиторії, високо мотивованій у покупці вашого товару чи послуги. Не гайте часу та перейдіть на новий рівень власного бізнесу!

CRM-форма появится здесь
Актуальність послуги

Що таке Таргетинг?

Таргетована реклама в соціальних мережах в Чернівцях - це гнучкий та ефективний маркетинговий інструмент, який дозволяє спрямувати рекламу на певну задану категорію користувачів.

Задача таргетованої реклами

Основна задача таргету - "влучити в ціль" та підвищити охоплення, тобто показати рекламні оголошення цільовій аудиторії за чітко заданими параметрами (наприклад, за віком, статтю, професією, регіоном, інтересами), користувачам, яких точно можуть зацікавити ваш товар, послуги чи інформація. Якщо говорити простіше, то таргет - це ідеальна реклама, яка дозволяє вашій аудиторії дізнатися про те, що їй потрібні саме ви.

Яка ціна на послугу з налаштування таргет-реклами?

Ціна таргет-реклами формується індивідуально для кожного клієнта та завжди залежить від обраних інструментів для просування продукту з урахуванням запланованого бюджету, цілей, завдань, особливостей бізнес-діяльності та інших параметрів. Залиште заявку на консультацію, ми обговоримо з вами всі деталі, після чого сформуємо персональну пропозицію з визначеною ціною.

Чому варто обрати таргетовану рекламу?

Збільшення продажів

Таргетинг збільшує воронку продаж та чистий прибуток компанії.

Підтримка СЕО-просування

Таргетована реклама дозволить збільшити трафік на сайті, що неодмінно вплине на успіх компанії в цілому.

Вихід на нових потенційних клієнтів

Така реклама приваблює нових покупців на сторінку вашої компанії та сприяє формуванню попиту в аудиторії, яку можна просегментувати.

Довіра до компанії

Активне ведення сторінки в соцмережах та взаємодія з аудиторією демонструють користувачам факт реального існування та розвитку компанії, що викликає у них довіру.

Широкі можливості

У соціальних мережах можна використовувати різноманітний контент: заголовок, стаття, банер, карусель, відео, сторіс тощо.

Універсальність

Для таргету не обов’язково мати сайт, достатнього групи в соцмережі. А якщо ж сайт є, ви залучите на нього цільовий трафік та значно збільшите його відвідуваність.

Крім того

Головна перевага - Економія коштів

Ще однією перевагою використання таргетованої реклами є економія на контекстній рекламі - саме таргет в соціальних мережах дозволяє значно скоротити бюджет кампанії, оскільки він буде спрямований на залучення тільки гарячої аудиторії. Вартість кліка (переходу користувача за оголошенням) в середньому нижча, ніж у контекстній рекламі.

Замовити таргетовану рекламу в Чернівцях в маркет агентстві WEB TIKO COMPANY – означає оптимізувати вартість рекламної кампанії, підвищити охоплення та збільшити продажі. Наше ключове завдання – залучення гарячих клієнтів, готових до покупки. Налаштування, формат реклами, вибір соцмережі та візуалу ми підбираємо індивідуально для кожного клієнта.

Майданчики для таргетованої реклами

Те, що таргетована реклама є важливим інструментом для управління власного бізнесу ми вже довели. Якщо у вас залишились будь-які питання стосовно даної теми, телефонуйте нам за номером +38-095-433-222-1 і ми залюбки надамо професійну консультацію - безкоштовно! А далі нумо розбиратися на яких майданчиках (соціальних мережах) така реклама буде доцільною і матиме найкращий результат.

Таргетинг в instagram Чернівці

Саме в Інстаграм можна знайти найбільшу аудиторію. Ця соціальна мережа ідеальна для різних сфер торгівлі! Вона має надзвичайно великий вибір інструментів для подачі інформації: стрічка новин, зображення, тексти, хештеги, відео, сторіс. Сьогодні Instagram є однією з найбільших рекламних платформ, розрахованих на багатомільйонну аудиторію. За допомогою всього кількох кліків будь-який власник бізнесу може заявити про себе та свої послуги через цю соціальну мережу. Ефективність рекламних кампаній можна регулярно відстежувати задля досягнення максимальних результатів.

таргетинг в інстаграм
Основні переваги

Таргет в Інстаграм

Таргетована реклама в Інстаграмі найдієвіша! Цьому є безліч різноманітних доказів. І ті, хто користувався даним видом просування один раз, повертаються до нього знову і знову. Але найголовнішими перевагами таргету в цій соціальній мережі є:

Збільшення аудиторії

Ваше оголошення (товар, послугу) можуть побачити мільйони людей щодня. Потенційні клієнти мають можливість вивчити особливості та переваги вашого продукту чи іншої інформації, яку ви просуваєте. Крім того, будь-який користувач може з легкістю поділитися вашим оголошенням в Instagram зі своїми друзями, ще більше збільшуючи вам коло потенційних клієнтів. Іншими словами, соціальна мережа Інстаграм вже робить вам рекламу одним лише своїм існуванням (завдяки простому і розширеному меню інструментів).

Економія часу та коштів

Замовити послугу налаштування таргетованої реклами в Інстаграм в Чернівцях означає не тільки збільшити коло клієнтів та обсяги своїх продажів, але й значно мінімізувати витрати власного часу, і насамперед - затрачених на рекламу коштів.


Таргетинг в Facebook Чернівці

Соціальна мережа Facebook - це безперечно лідер з впровадження таргетованої реклами. Саме тут велика й надзвичайно активна бізнес-аудиторія. Плюс до того на ній діє повноцінний збір інформації про користувачів, що має неабияку перевагу для використання таргетованої реклами на FB.

Основні переваги

Таргет у Фейсбук

Facebook - найпопулярніша соціальна мережа з кількістю понад 2 мільярди активних користувачів у всьому світі, що робить цю мережу ідеальною для просування товарів чи послуг компаній. Єдиний нюанс - інтерфейс з налаштування реклами у фейсбук не можна назвати дуже легким і зрозумілим. Тому розібратися з цим самостійно вкрай важко, якщо не мати досвіду та певних знань. Тому радимо звернутися відразу до спеціалістів нашої маркетингової агенції, і не тільки отримати бездоганне виконання замовленої послуги, але й значно зекономити на власних витратах як грошей, так і часу!

Основні переваги використання таргетингу в фейсбуці є наступні:

Широкопросторий рекламний кабінет

Рекламний кабінет цієї мережі досить обширний: тут ви зможете чітко налаштувати мету рекламної кампанії та її цільову аудиторію (завдяки унікальним фільтрам, які є тільки на facebook).

Багато інструментів для просування

Плейсментом можуть бути: стрічки новин Facebook; спеціальна рекламна колонка на сторінці FB під час перегляду з ПК; стрічка та історії Instagram; майданчики сайтів – партнерів Facebook, Audience Messenger.

таргетинг в фейсбук

По статистиці, понад 4,76 млрд людей на Землі регулярно користуються соціальними мережами та в середньому проводять в них 60 хвилин в день, а деякі й зовсім витрачають на це цілі години! Щодня користувачі, відволікаючись від роботи чи повсякденних справ, гортають сторінки Інстаграм та Facebook, при цьому мимоволі переглядаючи сотні рекламних оголошень. Усі вони можуть бути вашими потенційними клієнтами! Варто всього лише замовити налаштування таргетованої реклами в Чернівцях для свого бізнесу!

Для кого підходить таргетинг і яка його ціна?

Таргетинг в Instagram і Facebook. Якому бізнесу підходить дана послуга?

Успішно таргетуватися у соціальних мережах можуть компанії м.Чернівці будь-якого масштабу: від стартапу до великого бізнесу. Але пропонуємо максимально уточнити для кого таргет підійде найбільш ідеально:

  • інфобізнес, навчання;
  • івенти, концерти, вечірки;
  • тематичні спільноти;
  • кафе, ресторани, фітнес-центри, клуби;
  • інтернет-магазинам;
  • бьюті-послуги, краса та догляд;
  • туризм та подорожі.

Ціна послуги таргетингу

Скільки коштує таргет реклама?

Ціна на послуги з налаштування таргетингової реклами в Чернівцях може значно відрізнятись, адже залежить від обраних інструментів для просування продукту. На вартість послуги має вплив запланований бюджет, цілі, завдання, особливості бізнес-діяльності та інші параметри. Саме тому ціна налаштування таргет-реклами формується індивідуально для кожного клієнта.

Заповнюйте зворотну форму для замовлення дзвінка або телефонуйте нам самостійно. І ми обговоримо з вами всі деталі, після чого сформуємо для вас вигідну цінову пропозицію. Гарантуємо, що зможемо запропонувати вам доступну ціну на свої послуги та виконати потрібну роботу максимально ефективно!

Дуель

Налаштування реклами власними силами VS фахівці від web seo tico

Найпоширеніше питання: Розкручувати сторінку в Instagram самостійно чи звернутися до професіоналів?

Таргетована реклама в соцмережах – ефективний механізм, що дозволяє залучити клієнтів та успішно просувати бренд, розвиваючи свій бізнес. Однак, лише в руках досвідченого SMM-спеціаліста ! Таргетинг має безліч нюансів, а тому будь-яка помилка в налаштуванні може стати результатом промаху з аудиторією та втрати рекламного бюджету. Саме тому ми рекомендуємо замовляти таргет-рекламу в Instagram, Facebook чи інших соцмережах тільки у досвідчених таргетологів.

Разом з тим, слід розуміти, що без комплексного SMM-просування, SEO-оптимізації сайту, email-розсилок та контекстної реклами, таргет реклама може не дати бажаного результату. Саме тому ми пропонуємо налаштування таргетованої реклами в комплексі з іншими маркетинговими інструментами. Замовивши послуги нашої компанії, ви отримаєте наступні переваги:

Знання всіх тонкощів та нюансів

Ми досконально розуміємо унікальність цільової реклами у всіх існуючих соціальних мережах і завдяки нашому багаторічному досвіду, знаємо, як використовувати її на благо наших клієнтів.

Оптимізація рекламного бюджету

Використання тільки робочих технік таргетингу, дозволяє нам значно скоротити витрати на рекламу, при цьому забезпечивши ефективність просування вашого бізнесу в цілому.

Високий рейтинг кліків (CTR)

За рахунок досвіду, ми знаємо як зробити рекламні оголошення більш помітними та виділити їх серед конкурентів, тим самим підвищивши коефіцієнт клікабельності реклами.

Тільки цільовий трафік

Наші спеціалісти якісно здійснюють відбір цільової аудиторії - тож якщо людина один раз зайшла на вашу сторінку, вона обов’язково зробить покупку сьогодні або ж в майбутньому і завжди повертатиметься знову.

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наш Телефон

CRM-форма появится здесь

Зв'язок з керівництвом компанії
Не сподобався сервіс, робота менеджера, виконання робіт, якість продукції, маєте побажання чи запитання до компанії? Напишіть нам і ми розглянемо ваше звернення.

Замовити послуги з налаштування таргетованої реклами в Instagram, Facebook та інших соціальних мережах можна в Чернівцях та Чернівецькій області (Берегомет, Вашківці, Вижниця, Герца, Глибока, Заставна, Кельменці, Кіцмань, Красноїльськ, Новодністровськ, Новоселиця, Путила, Сокиряни, Сторожинець, Хотин) і навіть по всій Україні.